izmirde arsa | turkuaz emlak | izmirde satılık arsa | izmir arsa

izmirde arsa

SİTE GİRİŞ

izmirde arsa

izmirde arsa

izmirde arsa mı almak istiyorsunuz? Turkuaz emlak olarak size bu konuda geniş portföyümüz ve profesyonel anlayışımızla yardımcı olmak için bekliyoruz.

izmirde arsa alacağınız yerin konumu , değeri ve fiyat araştırması konusunda en düzgün bilgiyi alabilmeniz için izmirin hemen hemen her yerindeki izmirde arsa konusunda uzman profesyonel takım arkadaşlarımızla sizlere en sağlıklı hizmeti sunup en mantıklı yatırımı yaptırabilmek adına çalışıyoruz.

izmirde satılık arsa listemizi görmek için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.İzmirde arsa almak ve satmak için en doğru adrestesiniz…

HAKKIMIZDA,

İzmirde arsa ve arazi satımı konusunda uzman olan Dr. Fadıl Ünal; Uşak Çevreköy(Akse) 1946 doğumludur. Uşak Lisesi’ni, Bursa Eğitim Enstitüsü’nü ve Anadolu Üniversitesi’ni bitirdi. 1967 yılında Siirt Kız İlköğretmen Okulu’nda göreve başladı. İkinci yıl idareci oldu. Uşak Öğretmen Okulu,  Uşak Eğitim Enstitüsü’nde öğretmen ve idareci olarak görev aldı. Uşak-Eşme  Lisesi ( 1978), Diyarbakır-Eğil Lisesi ( 1978 ) İzmir- Bergama İmam-Hatip Lisesi  (1978 – 1984) İzmir İnönü Lisesi’nde görev yaptı.(1984-1993). 1992 yılında Türk Eğitim-Sen’in kuruluşuna öncülük etti. Kuruluşuna öncülük ettiği İzmir Valiliği Türk Dünyası Hizmetleri Koordinatörlüğü görevini 1992-2001 yılları arasında üstün başarı ile yürüttü.  I.,II.,III., IV., V., VI., VII., VIII., X.Türk Dünyası Kurultayları’na davet edildi. Türk Dünyası Kurultayları’nın VII. Kez delegesi oldu.

 

izmirde arsa

izmirde arsa